Populiariausi Azijos Maisto Patiekalai: Kelionė per Skonius

Azijos virtuvė turi pasiūlyti daugybę nuostabių skonių ir patiekalų, kurie užkariauja širdis visame pasaulyje. Šiame straipsnyje išnagrinėsime populiariausius Azijos maisto patiekalus, kuriuos reikia paragauti bent kartą gyvenime.

1. Sushi (Sushi):

Japonijos klasika – sushis. Tai ryžiai, pagardinti acto mišiniu, kartu su šviežia žuvis, daržovėmis ir kitais ingredientais. Sushio įvairovė yra beveik be galo didelė, pradedant su tradiciniais nigiri sushi ir baigiant ryžių ritinukais (maki sushi).

2. Pad Thai:

Tai Tailandietiškas ryžių lopšys su kiauliena, krevetėmis arba tofu, pagardintas tamarindu, žaliais svogūnėliais, kiaulpienės lapais ir kitais ingredientais. Tai šiek tiek rūgšta, saldi ir aštri tuo pačiu metu.

3. Dim Sum:

Dim sum yra kinų tradicinė patiekalų rinkinys, kuris dažnai valgomas pusryčiams arba pietums. Tai apima mažus dumplings, ryžių kepalus, troškintas maišelius ir kitus malonumus.

4. Pho (Phở):

Vietnamiečių klasikinis patiekalas – pho, tai ryžių sriuba su jautiena arba vištiena. Ši sriuba garsėja turtingu sultiniu ir gausiai prieskonių bei žalumynų įdaru.

5. Kimchi:

Kimchi yra tradicinis korėjiečių raugintų kopūstų patiekalas. Tai aštrus ir labai sūrus garnyras, kuris dažnai lydi kitus korėjiečių patiekalus.

6. Curry:

Azijoje yra daugybė skirtingų curry rūšių, tačiau visi jie yra skanūs ir galingi patiekalai. Tai dažniausiai yra padažai, pagaminti iš prieskonių, daržovių ir mėsos arba žuvies.

7. Bulgogi:

Bulgogi – tai korėjiečių marintos ir keptos mėsos juostelės, dažniausiai jautienos arba kiaulienos. Tai švelni ir saldi mėsa, kuri dažnai valgoma su ryžiais arba salotomis.

8. Phat Thai:

Tai Tailando patiekalas, kuriame maišomi kepti ryžiai su kiauliena, krevetėmis arba kiaušiniais, viskas pagardinta tamarindu, žalumynais ir prieskoniais.

9. Biryani:

Indijos biryani yra ryžių patiekalas, kuriame dažniausiai yra jautienos, vištienos arba krevetės, pagardintos prieskoniais. Tai garsėja unikaliu aromatu ir skoniu.

10. Tom Yum:

Tom Yum yra prieskonių sriuba iš Tailando, kuri yra gana aštri ir rūgštus patiekalas. Tai dažnai būna su krevetėmis arba vištiena, o į sriubą įeina citrina žolė, citrina lapai ir galingas prieskonių mišinys.

Šie patiekalai yra tik maža dalis iš pasaulio azijos virtuvės pasiūlymo. Išbandykite kuo daugiau šių skanių patiekalų, kad atrastumėte skirtingus skonius ir išmoktumėte mėgautis įvairove, kurią siūlo Azijos virtuvė. Skanaus!